Дата: 25.06.2023 17:07

З метою розширення партнерських мереж молодіжних центрів та організацій, що працюють з молодими людьми у доступності психологічної підтримки молодих людей у громаді, Міністерством молоді та спорту України у партнерстві з проектом Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза III» та спільно з молодіжними центрами – учасниками навчально-практичної програми «Молодіжна робота інформована про травму» з 26 по 30 червня 2023 року проводитиметься Всеукраїнський тиждень мережування для психологічної підтримки молодих людей «Молодіжна робота для стійкості».

Значущість Всеукраїнського тижня мережування полягає в актуалізації перенаправлення в роботі молодіжних працівників/працівниць для забезпечення психологічної підтримки молодих людей в громадах; проведення мапування провайдерів/провайдерок послуг психологічної підтримки молодих людей у громадах; формуванні бази провайдерів/провайдерок; проведенні заходів спрямованих на налагодження шляхів перенаправлення в молодіжній роботі і як результат підвищення обізнаності молодих людей щодо місцевих провайдерів/провайдерок послуг психологічної підтримки через реалізацію спільних активностей.

Враховуючи значущість заходу, просимо долучитися до проведення Всеукраїнського тижня мережування. З концепцією, рекомендаціями щодо організації і проведення його можна ознайомитися за посиланням: https://rm.coe.int/conceptnoteson-the-all-ukrainian-networking-week-for-psychological-s/1680ab9d3c