ПРИВІТАЛИ З ПОВАЖНИМ ЮВІЛЕЄМ

Дата: 27.06.2023 18:21

26 червня відсвяткувала свій 85-річний життєвий ювілей жителька села Бачманівка - ПОЧЕКЕТА Євгенія Франківна!

Євгенія Франківна - добра, щира, працьовита людина, гарна господиня. Усе своє життя жінка пропрацювала у місцевому колгоспі. Вона має почесне звання «Мати-героїня», адже народила та виховала 12 дітей, які подарували щасливій бабусі 25 онуків та 20 правнуків!

У день славного життєвого ювілею із найкращими побажаннями привітати ювілярку завітала староста Марачівського старостинського округу Ілона Шеренгівська.

ШАНОВНА ЄВГЕНІЄ ФРАНКІВНО!

Вітаємо Вас з 85-річчям! Бажаємо Вам міцного здоровʼя, завжди зберігайте силу духу, більше посміхайтеся та насолоджуйтеся кожною миттю життя! Нехай Ваші близькі оточують Вас теплом, любов'ю і турботою, а життєва енергія, оптимізм і гарний настрій ніколи не покидають Вас!

З ювілеєм!