ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2023 08:30

Дорогі жителі, Улашанівської територіальної громади!

Вітаємо вас із визначним національним святом – Днем Конституції України, яке ми відзначаємо 28 червня.

Ухвалення Верховною Радою України 1996 року Основного закону стало важливим етапом українського державотворення, адже цей головний документ є гарантом державності і демократії, незалежності і соборності України.

Важливо усвідомлювати, що реалізація проголошених в Конституції прав і свобод залежить від кожного з нас. На превеликий жаль, нашій державі доводиться досить важко йти обраним демократичним шляхом. Ствердивши соборність та свободу понад три десятиліття тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій та підступній війні з агресором.

Єднаймося у боротьбі проти ворога українського народу. Будьмо сильними та кріпімо віру в світле майбутнє нашої Батьківщини, віру в Збройні сили України! Маємо багато працювати кожен на своєму місці, наближати нашу Перемогу, допомагати усім, хто цього потребує.

Ми не маємо права забувати тих, хто ціною власного життя і здоров’я відстоює нашу незалежність і свободу, завдяки кому ми живі. Хвилиною мовчання вшануємо пам’ять загиблих за свободу і незалежність України!

Віримо у те,  що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буди назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

Від щирого серця бажаємо вам, дорогі жителі громади, впевненості у завтрашньому дні і мирного неба над Україною!

Зі святом!

З Днем Конституції!

Слава Україні!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради