ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 03.07.2023 15:20

Сьогодні, 03 липня, в приміщенні громадської приймальні відбулося пленарне засідання чергової 28-ї сесії Улашанівської сільської ради VІІІ скликання під головуванням сільського голови Миколи Гизимчука.

Пленарному засіданні передувала робота депутатських постійних комісій сільської ради.

У роботі сесії взяли участь 16 депутатів, із 23 депутатів.

На порядок денний сесії було винесено 29 питань і різне:

1.Про Цільову програму підтримки діяльності Шепетівського районного відділу №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Хмельницькій області на території Улашанівської сільської ради на 2023-2025 роки.

(інформував: Василюк Вадим – начальник Шепетівського районного відділу №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Хмельницькій області).

2.Про хід виконання  Комплексної програми профілактики злочинності на території Улашанівської сільської ради на 2021-2025 роки, за 2021-2022  роки.

(інформував: Оніщук Тарас - дільничий офіцер поліції  сектору превенції  відділення поліції).

3.Про схвалення   змін до проекту   договору про співробітництво територіальних громад  у формі реалізації спільного проекту.

(інформував: Мазур Микола - начальник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства).

4.Про хід виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Улашанівської сільської ради на 2021-2023 роки, за 2021- 2022 роки.

5.Про хід виконання Програми  харчування дітей із групи соціального ризику, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах закладів загальної середньої освіти Улашанівської сільської ради на 2021-2025 роки, за 2021- 2022 роки.

(інформував: Рубан Тетяна  -  головний спеціаліст з питань освіти відділу з   гуманітарних питань).

6.Про затвердження Програми  «Обдарована дитина та талановита молодь»  на 2023-2025 роки.

7.Про  Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги жителям Улашанівської сільської ради

( інформував: Бойчак Дмитро  -  заступник  сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради).

8.Про внесення змін до Програми профілактики та боротьби із захворюванням тварин на сказ на території Улашанівської сільської ради на 2021-2026 роки.

9.Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки на території Улашанівської сільської ради на 2023-2027 роки.

10.Про внесення змін до рішення сільської ради від 08.01.2020  № 13-14/2020 «Про затвердження структури Хоровецької сільської пожежної команди Улашанівської сільської ради».

(інформував: Шитманюк Наталія - завідувач сектору з питань цивільного захисту населення).

11.Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік.

12.Про передачу матеріальних цінностей.

13.Про внесення змін до рішення від 01.07.2020 року №2-19/2020 "Про встановлення місцевих податків і зборів».

14.Про внесення змін до Програми заходів національного спротиву Улашанівської сільської ради на 2023 рік.

(інформував: Кухарчук Валентина  – начальник фінансового відділу).

15.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок та  передачу їх в оренду ТДВ  «Славутський цикорієсушильний завод».

16.Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок ФГ «ЮР-АГРО 2014».

17.Про затвердження документації із землеустрою та посвідчення права комунальної власності за Улашанівською сільською радою.

18.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність на території Улашанівської сільської ради (ОЖБ,  паї).

19.Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок уповноваженій особі жителів с. Миньківці Шетманюку В.П.

20.Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок уповноваженій особі жителів с. Ногачівка Калюжному В.І.

21.Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок уповноваженій особі жителів с. Дятилівка Матвійчуку А.С.

22.Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок уповноваженій особі жителів с. Пашуки Поліщуку І.І.

23.Про внесення змін до рішення Улашанівської сільської ради від 12.11.2021 №64-11/2021 «Про надання дозволу Улашанівській сільській раді на розробку документації із землеустрою».

24.Про надання дозволу Улашанівській сільській раді на розробку документації із землеустрою.

25.Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою (паї, садівництво).

26.Про надання дозволу ФОП Савицькому Ф.В. на виготовлення документації із землеустрою.

27.Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою СФГ «Клепачі».

28.Про продаж земельної ділянки несільськогосподарского призначення.

(інформував: Гончаренко  Ірина -головний спеціаліст, інженер землевпорядник  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства).

29.Про  дострокове припинення повноважень депутата Улашанівської сільської ради VІІІ скликання Ковальчука Юрія Володимировича.

(інформував: Олінійчук Оксана - керуючий справами виконавчого комітету).

Різне  (розгляд листів Славутського РЕМ ).

З усіх питань були ухвалені відповідні рішення.