ТОВ "АКРІС АГРО ГРУП" ПОВІДОМЛЯЄ:

Дата: 04.07.2023 14:49

Фото без опису

На орендованих підприємством землях (Ногачівський,Марачівський та Миньковецький старостинські округи), які входять в територіальне підпорядкування Улашанівської територіальної громади, будуть проводитись роботи по внесенню ЗЗР.

Терміни внесення:  Ногачівський старостинський округ

з 05.07.2023 р. по 08.07.2023 р.

Вид препарату:  Аканто Плюс, (Пікоксістробін, Ципроконазол), Промостар КС, (імідапроклид150 гр/л+                                                    лямдациголотрин 50 гр/л,   ІІ  клас)

Терміни внесення: Марачівський  (с Бачманівка) та    Миньковецький старостинські округи

з 05.07.2023 р. по 08.07.2023 р.

Вид препарату: Піктор (димоксистробин, боскалид) ІІ клас, Бомбардир Дуо, КС (імідаклоприд, 300г/                                             л)+ лямда-циголотрин 100 гр/л,   ІІІ клас)

Відповідальна особа:        Васькевич В.А., т.: (067) 363 -31-19.

Препарати, що використовуються дозволені для використання у сільському господарстві на території України.

У звязку з погодними умовами  графік внесення може змінюватися, про що буде повідомлено додатково.

Довідки по телефону (0362) 42-00-04