16 липня – День бухгалтера

Дата: 16.07.2023 08:13

Шановні бухгалтери!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та слова вдячності за сумлінну і кропітку працю.

16 липня в Україні відзначається День бухгалтера, який підкреслює надзвичайно важливу роль цієї професії у сучасному суспільстві. Саме бухгалтери забезпечують чіткий контроль фінансових потоків та своєчасність податкових платежів. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити злагоджену роботу підприємств, установ та організацій, розвиток економіки громади та держави загалом.

У день професійного свята дякуємо всім бухгалтерам за скромну, але вкрай необхідну працю, основою якої є порядність, чесність та принциповість.

Бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, професійних успіхів та кар’єрного зростання! Нехай мудрими будуть ваші дії, щоденна праця приносить задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради