ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 23.07.2023 08:01

Сьогодні, 23 липня, свій день народження відзначає депутат Улашанівської сільської ради VIII скликання – СЬОМАК Сергій Іванович!

Шановний Сергію Івановичу!

Вітаючи Вас з цим особистим святом, зичимо Вам з радістю та посмішкою зустрічати кожен день і обов’язково досягати всього, чого бажає серце. Нехай у Вашій безпосередній діяльності завжди буде море гідних ідей та перспектив, а у житті чекає безліч радощів, приємних зустрічей та цікавих подій!

Бажаємо Вам міцного здоров’я та щасливого життя, наповненого земними радощами і корисними справами! Нехай людська шана та вдячність є і буде винагородою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро! Мирного неба та якнайшвидшої Перемоги нашій Батьківщині!

Зі святом!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради