ПРИВІТАЛИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 28.07.2023 16:16

Цього року в Україні професійне свято всіх працівників сфери охорони здоров'я – День медичного працівника – згідно з указом Президента України Володимира Зеленського вперше відзначається 27 липня.

Цього святкового дня щирі привітання були адресовані представникам однієї із найшляхетніших професій, адже саме медики оберігають найбільший дар Господній – людське життя! І вдень, і вночі вони виконують надважливу функцію – лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній.

Сьогодні, 28 липня, з нагоди професійного свята, в актовій залі Комунального підприємства «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» Славутської міської ради лікарні відбулися урочистості, у  яких взяла участь секретар Улашанівської сільської ради Лариса Мазур та, користуючись нагодою, щиро привітала медичних працівників зі святом.

За хороші показники в роботі, сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника Грамотою Улашанівської сільської ради та цінним подарунком відзначено:

ЗАКАЦЮРУ Юлію Аркадіївну – завідувача ФП с.Пашуки;

ПРУС Валентину Миколаївну – сестру медичну загальної практики-сімейної медицини Жуківської АЗП-СМ;

БІЛЬЧИНСЬКУ Надію Василівну – сестру медичну загальної практики-сімейної медицини  Улашанівської  АЗП-СМ;

СІДОРСЬКУ Світлану Миколаївну – сестру медичну загальної практики-сімейної медицини Миньковецької  АЗП-СМ;

СЕВЕРИН Ольгу Василівну – лікаря загальної практики–сімейний лікар Улашанівської АЗП-СМ.