29 липня – День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Дата: 29.07.2023 07:56

Шановні спецпризначенці!

Вітаємо вас із Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Це професійне свято українських військових, які боронили й боронять Україну на сході нашої країни з 2014 року – початку російсько-української війни. З першого дня заснування Сили спеціальних операцій виконували найскладніші завдання в тилу ворога, і зараз продовжують боронити нашу землю, стоять на сторожі територіальної цілісності України. Мужність та рішучість – це риси українських воїнів-спецпризначенців. Це справжня еліта української армії.

Дорогі воїни!

Щиро дякуємо вам за щоденну непросту, самовіддану службу, за мужність, героїчне виконання обов’язків, військову звитягу та хоробрість. Ви захищаєте Батьківщину від ворога. Бажаємо вам козацького здоров’я, витримки, невичерпної енергії та сили духу, й завжди повертатися з бойових завдань переможцями! Миру та злагоди вам і вашим родинам!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради