Про присвоєння адреси об’єкту будівництва «Будівництво житлового будинку та літньої кухні», який розташований по вул. Грушевського в с.Жуків

Дата: 08.08.2023 12:36

На звернення Романюк Юрія Анатолійовича від 07.08.2023 щодо присвоєння адреси   об’єкту будівництва  «Будівництво житлового будинку та літньої кухні», який розташований по вул. Грушевського в с.Жуків, начальником  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства Улашанівської сільської ради було видано наказ від 07.08.2023 № 02А/2023 року про присвоєння адреси  об’єкту будівництва  «Будівництво житлового будинку та літньої кухні», та встановлено такі реквізити: Україна, Хмельницька область, Шепетівський район, Улашанівська територіальна громада, с.Жуків, вул. Грушевського 11.

Документ про присвоєння адреси об’єкту будівництва створений та зареєстрований в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва.

Начальник відділу містобудування

та архітектури, природних ресурсів

і екології, розвитку громади та

житлово-комунального господарства                                            Микола МАЗУР