ВІДБУДЕТЬСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ ДЕВ'ЯТОЇ СЕСІЇ

Дата: 10.08.2023 15:09

15 серпня 2023 року о 10.00 год в приміщенні громадської приймальні за адресою м.Славута, вул. Козацька, 40 відбудеться пленарне засідання 29 сесії Улашанівської сільської ради VIII cкликання.

Спільне засідання постійних депутатських комісій відбудеться 15 серпня 2023 року  о 09.00 год  за вищевказаною адресою.

З орієнтовним переліком питань можна ознайомитись на вебсайті громади.

Підстава:розпорядження сільського голови від 04.08.2023 №128/2023-р.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради

Орієнтовний перелік питань

двадцять девятої сесії Улашанівської сільської ради

15  серпня   2023 року

1. Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки на території Улашанівської сільської ради на 2023-2027 роки.
  2. Про Програму забезпечення  національної безпеки на території Улашанівської сільської ради в умовах воєнного стану на 2023-2024 роки.
  3. Про затвердження Програми підтримки регіонів,  найбільш постраждалих внаслідок збройної агресії російської федерації на 2023-2025 роки.
  4. Про звіт про виконання сільського бюджету за 1 півріччя 2023 року.
  5. Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік.
  6. Про внесення змін до рішення від 09.07.2021 року №8-8/2020 "Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Улашанівської  сільської ради».
  7. Про передачу комунального майна.

Інформує: Кухарчук Валентина  – начальник фінансового відділу.

1. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою Славутській міській раді.
  2. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою (паї).
  3. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в користування АТ «Хмельницькобленерго».
  4. Про затвердження документації із землеустрою та посвідчення права комунальної власності за Улашанівською сільською радою.
  5. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність на території Улашанівської сільської ради (ОЖБ).
  6. Про внесення змін до рішення сесії Улашанівської сільської ради від 16.09.2022 №10-21/2022 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Юкрейн Тауер Компані».

Інформує: Гончаренко  Ірина -головний спеціаліст, інженер землевпорядник  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства.

Різне.

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на спільному засіданні постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку,

з питань бюджету, підприємництва, економічного розвитку та регуляторної діяльності та з питань комунальної власності, землеустрою та природокористування, транспорту, будівництва і житлово-комунального господарства

на засіданні 15.08.2023 р.

Регламентна:

Спільний розгляд:

1. Про затвердження Програми підтримки регіонів,  найбільш постраждалих внаслідок збройної агресії російської федерації на 2023-2025 роки.
  2. Про звіт про виконання сільського бюджету за 1 півріччя 2023 року.
  3.  Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік.

Бюджетна та земельно-комунальна:

1. Про внесення змін до рішення від 09.07.2021 року №8-8/2020 "Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Улашанівської  сільської ради».
  2. Про передачу комунального майна.

Інформує: Кухарчук Валентина  – начальник фінансового відділу.

Земельно-комунальна:

2. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою (паї).

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на спільному засіданні постійних комісій  з питань бюджету, підприємництва, економічного розвитку та регуляторної діяльності та  з гуманітарних питань

на засіданні 28.04.2023 р.

Спільний розгляд:

1. Про звіт про виконання сільського бюджету за І квартал 2023 року.
  2. Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік.

Бюджетна:

1. Про передачу комунального майна.

Інформує: Кухарчук Валентина -  начальник фінансового відділу.

1.  Про роботу постійної комісії з питань бюджету, підприємництва, економічного розвитку та регуляторної діяльності за 2022 рік та затвердження плану роботи постійної комісії на 2023 рік.

Інформує: Семенчук Петро   - голова постійної комісії з питань бюджету, підприємництва, економіч-ного розвитку та регуляторної діяльності.

1. Про  затвердження    розміру  кошторисної заробітної плати на  2023 рік   при    здійсненні будівництва.

Інформує: Мазур Микола   - начальник  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства.

Гуманітарна:

1. Про Програму покращення надання медичної допомоги вторинного рівня жителям Улашанівської сільської ради на 2023 рік.

Інформує: Кухарчук Валентина -  начальник фінансового відділу.

1. Про роботу постійної комісії  з гуманітарних питань за 2022 рік та затвердження плану роботи постійної комісії на 2023 рік.

Інформує: Аврамчук Валентина   - голова постійної комісії з гуманітарних питань.