13 СЕРПНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ
Вітаємо всіх, хто обрав нелегку професію ветеринара, а також ветеранів галузі з професійним святом!
Висловлюємо вам слова щирої вдячності за чесну і сумлінну працю, за те, що з честю несете свою нелегку і почесну професійну ношу. Адже саме ви стоїте на варті епізоотичного благополуччя, дбаєте про безпеку продукції тваринного і рослинного походження, а також допомагаєте у лікуванні братів наших менших.
Нехай благословенними будуть ваші дороги. Нехай завжди супроводжують успіхи, радують друзі, окриляє любов, зігріває родинне тепло. Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, безмежного щастя, миру, злагоди і добробуту в домівках!
З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради