Відбулося засідання сесії

Дата: 15.08.2023 15:36

Сьогодні, 15 серпня, в приміщенні громадської приймальні відбулося пленарне засідання 29-ї сесії Улашанівської сільської ради VІІІ скликання під головуванням сільського голови Миколи Гизимчука.

Пленарному засіданні передувала робота депутатських постійних комісій сільської ради.

У роботі сесії взяли участь 12  із 22 депутатів.

Сесія сільської ради розпочалася хвилиною мовчання у пам’ять про полеглого воїна-захисника МУЗИКИ Богдана Олеговича, який загинув 13 серпня 2023 року.

На порядок денний сесії було винесено 16 питань і різне:

1. Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки на території Улашанівської сільської ради на 2023-2027 роки.
  2. Про Програму забезпечення  національної безпеки на території Улашанівської сільської ради в умовах воєнного стану на 2023-2024 роки.
  3. Про затвердження Програми підтримки регіонів,  найбільш постраждалих внаслідок збройної агресії російської федерації на 2023-2025 роки.
  4. Про звіт про виконання сільського бюджету за 1 півріччя 2023 року.
  5. Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік.
  6. Про внесення змін до рішення від 09.07.2021 року №8-8/2020 «Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Улашанівської  сільської ради».
  7. Про передачу комунального майна.

(інформував: Кухарчук Валентина – начальник фінансового відділу)

1. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою Славутській міській раді.
  2. Про надання дозволу Улашанівській сільській раді на розробку документації із землеустрою.
  3. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою (паї).
  4. Про внесення змін до рішення сесії Улашанівської сільської ради від 16.09.2022 №10-21/2022 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Юкрейн Тауер Компані».
  5. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в користування АТ «Хмельницькобленерго».
  6. Про затвердження документації із землеустрою та посвідчення права комунальної власності за Улашанівською сільською радою.
  7. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність на території Улашанівської сільської ради (ОЖБ, паї).
  8. Про припинення права постійного користування земельними ділянками Шепетівською районною радою.

(інформував: Гончаренко  Ірина – головний спеціаліст, інженер землевпорядник  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства)

16. Про виконання депутатського запиту Почекети А.І.

(інформував Лавренчук Олексій – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради)

По завершенні сесії, сільський голова Микола Гизимчук привітав депутата Улашанівської сільської ради  VІІІ скликання СОРОЧИНСЬКОГО Романа Станіславовича із 40-ка річчям, який відзначив свій ювілейний День народження 22 липня.