ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Дата: 09.09.2023 09:00

Сьогодні, 9 вересня, свій 50-ти річний ювілей відзначає керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Улашанівської сільської ради – ОЛІНІЙЧУК Оксана Віталіївна!

Шановна Оксано Віталіївно!

Вітаємо Вас з  ювілеєм, із яскравою, круглою датою! Бажаємо Вам багато років у щасті прожити, залишаючись завжди життєрадісною, веселою та красивою!

Кожен  день хай буде насичений чимось новим і буде кращим за попередній, попереду чекають лише радісні миті, сонце добротою висвітлює шлях, а удача веде за руку до нових здобутків!

Нехай завжди підтримує любов близьких, доброта оточуючих, нехай доля береже Вас та радує!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради