НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ ВСІ РАЗОМ!
Підтримка - саме головне в сучасних реаліях! Підтримка на всіх напрямках!
7 вересня Всеукраїнська асоціація громад, за підтримки Програми USAID АГРО з аграрного і сільського розвитку - АГРО, у м. Києві провели форум «Перша допомога деокупованим громадам: досвід та алгоритми дій». Захід зібрав представників громад, центральних та місцевих органів влади, громадських та донорських асоціацій. Від Улашанівської сільської ради було делеговано заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Дмитра БОЙЧАКА.
В межах проекту «Згуртовані громади» в червні 2023 року громади західного регіону відправили більше 30 тонн допомоги для мешканців Якимівської громади, які тимчасово проживають у Запоріжжі. До збору допомоги долучилась і Улашанівська територіальна громада (всі заклади комунальної власності та жителі територіальної громади).
На форумі було вручено подяку Улашанівській сільській територіальній громаді за допомогу громадянам, постраждалим від російської агресії.
Щирі слова вдячності всім, хто завжди відгукується і долучається до збору допомоги.
Робимо разом гарну та важливу справу! Наближаємо Перемогу всі разом!