ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ 44 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 14.09.2023 11:29

Сьогодні, 14 вересня 2023 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося позачергове  сорок четверте засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь 16 членів виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду 5 питань порядку денного, а саме:

1.Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Улашанівської сільської ради на 2022-2024 роки»

(Інформував головний спеціаліст з питань соціального захисту населення відділу з гуманітарних питань – Ольга Дербугова).

2. Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів  Улашанівської сільської ради на 2021-2025 роки»

3. Про підготовку  та  проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання  на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Улашанівської сільської    ради

(Інформував начальник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства –   Микола Мазур).

4. Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території Улашанівської сільської ради на 2020-2023 роки »

(інформував головний спеціаліст–інженер-землевпорядник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства  -  Ірина Гончаренко)

5. Про план роботи виконавчого комітету Улашанівської сільської ради на ІV квартал 2023 року

(інформував начальник відділу загальної і організаційної роботи - Любов Китюшко-Шатковська)

По всіх проектах були прийняті відповідні рішення.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради