ПРИВІТАЛИ РЯТІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 15.09.2023 15:25

Сьогодні, 15 вересня, з нагоди професійного свята -  Дня рятівника, яке буде відзначатися у цю неділю, в залі 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області відбулися урочистості, в яких взяв участь заступник Улашанівського сільського голови Олексій Лавренчук, та, користуючись нагодою, привітав рятівників зі святом.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, рішучі та сміливі дії, виявлені під час гасінні пожеж та рятуванні життя людей та з нагоди Дня рятівника було нагороджено Грамотою Улашанівської сільської ради та цінним подарунком:

КОНДРАТЮКА Василя Петровича - пожежного-рятувальника караулу 18 державної пожежно-рятувальної частини 5 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області сержанта служби  цивільного захисту;

ПОЛІЩУК Ганну Володимирівну – диспетчера караулу 18 державної пожежно-рятувальної частини 5 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області сержанта служби  цивільного захисту.