ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 28.09.2023 10:42

На території Улашанівської сільської ради проводиться вакцинація диких тварин від сказу. Для цієї мети створено робочі групи до складу яких увійшли працівники сільської ради, спеціалісти  Держпродспоживслужби, Хмельницької обласної державної лікарні ветеринарної медицини, представники товариства мисливців та рибалок, депутати сільської ради.  Приманки з вакциною розкладаються для диких тварин на лісових  та польових угіддях  громади. Приманка безпечна для людей і тварин. Вона має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із різким запахом м’ясокісткового борошна.

Просимо мешканців не торкатися і не підіймати такі приманки з вакциною, адже їх потім лисиці оминатимуть.

Раніше приманки з вакциною для диких тварин розкидали за допомогою авіації, а цьогоріч -  вручну.
       Проведення даної роботи дасть змогу створити імунний бар’єр між дикими м’ясоїдними та домашніми тваринами. Основним джерелом інфекції є червона лисиця, яка зараз часто заходить на територію села в пошуках їжі.