1 жовтня – День захисників і захисниць України

Дата: 01.10.2023 08:08

День захисників та захисниць України - це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Це свято кожного, хто віддав свої знання, силу, мужність і  професіоналізм справі захисту нашої держави.

Дорогі захисники та захисниці, у цей святковий день щиро зичимо спокійного мирного неба над головою,  міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

Поки є герої, що захищають мирне майбутнє наших дітей від жорстокого ворога, ми обов’язково переможемо російську агресію!

Молимось за Вас!

Слава захисникам і захисницям України! Слава Україні!

З повагою та найкращими побажаннями сільський голова   - Микола ГИЗИМЧУК, виконавчий комітет та депутатський корпус Улашанівської сільської ради.