ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ СОРОК П'ЯТЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 02.10.2023 21:17

Сьогодні, 02 жовтня 2023 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося позачергове  сорок п’яте засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь 19 членів виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду 5 питань порядку денного, а саме:

1.Про затвердження форми щорічного звіту опікунів (піклувальників).

2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від 04.04.2019 №27 «Про утворення опікунської ради при виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради та затвердження Положення про опікунську раду».

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від  22.06.2021 № 77/2021 «Про Координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми».

4. Про затвердження  Подання до Славутського міськрайонного суду Хмельницької області про доцільність призначення Целіщевої І.А. опікуном над Дудар Т.А.

інформував: головний спеціаліст з питань соціального захисту населення відділу з гуманітарних питань –Ольга Дербугова

5.Про втрату чинності рішення виконавчого комітету

інформував: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олексій Лавренчук

По всіх проектах були прийняті відповідні рішення.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради