ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ 46 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 11.10.2023 12:45

Сьогодні, 11 жовтня 2023 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося позачергове  сорок шосте засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь 15 членів виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду 9 питань порядку денного, а саме:

1. Про   затвердження проекту будівництва в селі Миньківці.

2. Про   затвердження проекту будівництва в селі Улашанівка.

3. Про   оприбуткування та передачу дров.

4. Про   встановлення тарифів на послуги з централізованого теплопостачання.

5.Про початок опалювального сезону 2023-2024 року на території Улашанівської сільської ради.

інформував:  начальник відділу  містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства –   Микола Мазур

6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 03.02.2022 №192/2022 «Про утворення адміністративної  комісії при виконавчому комітеті Улашанівської  сільської  ради».

інформував: головний спеціаліст юридичного відділу – Оксана Самчук

7. Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від 11.04.2022 №213/2022 «Про утворення Координаційного штабу з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану».

8. Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від  24.05.2021 №50/2021 «Про створення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Улашанівської  сільської ради».

інформував: начальник Служби з питань сімї, дітей і молоді – Світлана Сокол

9.Про схвалення проекту рішення сільської ради "Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2023 року"

інформував: начальник фінансового відділу – Валентина Кухарчук

По всіх проектах були прийняті відповідні рішення.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради