Про присвоєння адреси об’єкту будівництва «Нове будівництво садового будинку з мансардою і підвалом та гаража», який розташований по вул. Визволителів в с.Кам’янка

Дата: 18.10.2023 15:57

На звернення Бондарчука від 07.08.2023 щодо присвоєння адреси   об’єкту будівництва  «Нове будівництво садового  будинку з мансардою і підвалом та гаража», який розташований по вул. Визволителів в с.Кам’янка, начальником  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства Улашанівської сільської ради було видано наказ від 18.10.2023 № 05А/2023 року про присвоєння адреси  об’єкту будівництва  «Нове будівництво садового  будинку з мансардою і підвалом та гаража», та встановлено такі реквізити: Україна, Хмельницька область, Шепетівський район, Улашанівська територіальна громада, с.Кам’янка, вул. Визволителів 36-А.

Документ про присвоєння адреси об’єкту будівництва створений та зареєстрований в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва.

Начальник відділу містобудування

та архітектури, природних ресурсів

і екології, розвитку громади та

житлово-комунального господарства                                            Микола МАЗУР