До уваги внутрішньо переміщених осіб

Дата: 16.10.2023 11:45

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2023 № 709 «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб» (далі – Постанова), починаючи з 1 серпня 2023 року проводиться перевірка фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб територіальними органами Нацсоцслужби.

Підставами для перевірки ВПО можуть бути:

— інформація з Єдиної системи про те, що особа стала на облік внутрішньо переміщених осіб в межах однієї територіальної громади;

— повідомлення органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, громадських об’єднань, фізичних осіб про зміну фактичного місця проживання/перебування отримувача;

— рекомендації Мінфіну за результатами верифікації відповідно до умов призначення допомоги.

Відповідно до Постанови, про перевірку повідомлятимуть за два календарних дні до її проведення.