ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ 47 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 01.11.2023 16:42

Сьогодні,  01 листопада 2023 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося позачергове  сорок сьоме засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь 13 членів виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду 3 питання порядку денного, а саме:

1.Про викладення в новій редакції рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради №395/2023 від 19.06.2023 «Про створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищення об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України».

інформував: начальник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства - Микола Мазур.

2. Про результати конкурсу з визначення об’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Улашанівської сільської ради.

інформував: заступник сільського голови з питань виконавчих органів ради – Олексій Лавренчук

3.Про встановлення тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та тарифу на послугу з постачання теплової енергії Товариству з обмеженою відповідальністю «ІТБ СТАНДАРТ».

інформував: головний спеціаліст з питань освіти відділу з гуманітарних питань – Тетяна Рубан

По всіх проектах були прийняті відповідні рішення.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради