ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 02.11.2023 13:59

У зв’язку із створенням рішенням виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від 19.06.2023 395/2023 (в редакції 01.11.2023 № 457/2023)  комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на яку покладено функції комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України (далі – комісія), з метою залучення представників громадськості відповідно до Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 №381, оголошуємо про прийняття заяв кандидатур від громадськості (міжнародних, громадських організацій, у тому числі антикорупційних) протягом п’яти робочих днів (з 02.11.2023 по 08.11.2023 включно).

Заява про висунення кандидатури від громадськості подається до виконавчого комітету Улашанівської сільської ради (с. Улашанівка, вул. Перемоги, 4, тел. 0989740679) у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту, та має містити прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) кандидатури представника, а також такі відомості про заявника:

для міжнародної чи громадської організації:

– найменування;

– напрями діяльності;

– код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ (за наявності);

– місцезнаходження;

– контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти).

Дані, зазначені у заяві, засвідчуються підписом представника міжнародної чи громадської організації, що її подала.