Попрощалися з воїном-захисником

Дата: 08.11.2023 16:26

8 листопада Улашанівська громада провела в останню земну дорогу українського воїна-захисника ДУДИЧА Романа Васильовича, який поклав своє молоде життя за свободу і незалежність рідної батьківщини.

Народився Роман 31 січня 1990 року в с.Полянь Славутського району. Навчався в ЗОШ №6 м.Славута. Після закінчення 11-ти класів навчався в Хмельницькому ПТУ та отримав спеціальність маляра-штукатура. Працював на Славутському комбінаті «Будфарфор».

8 вересня 2023 року Роман був призваний до лав Збройних Сил України. Під час проходження служби в лавах ЗСУ став стрільцем, помічником гранатометника.

2 листопада 2023 року життя Романа Дудича трагічно обірвалося, йому навіки – 33… До останньої хвилини він був вірним сином України, адже душею і серцем прагнув здобути Перемогу своїй Батьківщині…

Згадують Романа як щиру, життєрадісну та доброзичливу людину, вірного товариша, відповідального та надійного побратима.

У Романа залишилися мама Зінаїда Вікторівна, дружина Марія, доньки Соломія та Поліна.

Пам'ять про нашого земляка Романа Дудича, який віддав своє життя за мирне небо над Україною, навіки житиме в серцях рідних, близьких та знайомих йому людей.

Слава Україні! Героям Слава!