ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ 48 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 10.11.2023 10:53

Сьогодні,  10 листопада 2023 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося позачергове  сорок восьме засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь 21 членів виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду 3 питання порядку денного, а саме:

1. Про надання дозволу на  зрізання  дерев  в селі  Ногачівка.

інформував: начальник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства - Микола Мазур.

2. Про надання дозволу опікуну Яковчуку В.І. на укладення договору, який підлягає нотаріальному посвідченню та державній реєстрації від імені недієздатної особи Яковчук Л.І.

інформував: головний спеціаліст з питань освіти – Тетяна Рубан

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від 19.06.2023 №395/2023 «Про  створення  комісії з розгляду питань щодо надання  компенсації за знищення об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією  російської федерації проти України».

По всіх проектах були прийняті відповідні рішення.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради