21 листопада - День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 09:00

Шановні жителі громади!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

У цей день ми згадуємо події, які вплинули на хід історії нашої держави, а також тих героїв, які не побоялися стати на захист України та її майбутнього.

Зараз ми також маємо відстоювати свою свободу, територію, суверенітет, майбутнє від навали з боку росії. Сьогодні всі, кому небайдужа доля нашої держави, об'єднують свої зусилля на боротьбу з рф.

Нашим обов’язком є віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Вітаємо з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо Перемоги і нехай ніколи не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради