Відбулося  семінарське заняття для посадових осіб органів місцевого самоврядування Хмельницької області

Дата: 22.11.2023 10:33

Вчора, 21 листопада 2023 року відбулося  семінарське заняття для посадових осіб органів місцевого самоврядування Хмельницької області в режимі відеоконференцзвязку, яке проводив відділ з питань нотаріату у Хмельницькій області Управління нотаріату Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ). На семінарському занятті за участі секретаря сільської ради Лариси Мазур,  керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету   Оксани Олінійчук, старост старостинських округів  та діловодів сільської ради було обговорено питання щодо особливості вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування та особливості посвідчення довіреностей, прирівнюваних до нотаріальних; проблемні питання внесення до Спадкового реєстру відомостей про посвічені посадовими особами органів місцевого самоврядування.