Привітали з ювілеєм!

Дата: 24.11.2023 09:59

23 листопада відзначила  свій життєвий, 85-річний ювілей,  шанована жителька  с.Улашанівка Асканова Олександра Трохимівна.

Олександра  Трохимівна все життя пропрацювала  в колгоспі ім.Чапаєва (нині ГСК «Улашанівський») на посаді економіста з відти пішла і на заслужений відпочинок.

Зі своїм чоловіком Аскановим Олексієм Хачадуровичем народили та виховали двох дітей: дочку, яка нині як і мама працює економістом в СГК «Улашанівський» та сина, який в даний час на заслуженому відпочинку. Також мають Асканови троє онуків та двоє правнуків.

Шановна, Олександро  Трохимівно! У цей святковий день хочемо побажати Вам  міцного здоров’я, багато посмішок і добрих подій, радості і тепла. Нехай у Вас завжди буде багато сил і енергії.  Миру Вам, добра, достатку на многії і благії літа.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради