Звернення сільського голови Улашанівської сільської ради Миколи ГИЗИМЧУКА до Дня пам’яті жертв голодомору

Дата: 25.11.2023 09:00

Шановні жителі громади!

4-та субота листопада - день, що об’єднує кожного українця спільним минулим. Цьогоріч, 25 листопада, ми вшановуємо пам’ять невинно вбитих голодом. Україна пережила три голодомори: 1921-1923 рр., 1932-1933 рр., 1946-1947 рр. Проте Голодомор 1932-33 рр. був наймасовішим і найжорстокішим. За своїм вражаючим масштабом його можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.

Сьогодні голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців, і сучасне покоління.

Схилімо голови в глибокій жалобі за тими людьми, які загинули голодною смертю. У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі! Ми маємо усвідомити, щоб цього не сталося більше з нашими дітьми, внуками, нашими правнуками, повинні бути єдині у творенні нашої Української національної держави, тверді та свідомі у своєму виборі. Сьогодні складаємо співчуття нащадкам, родинам загиблих. Нехай Господь Бог прийме їхні душі до Царства Божого, а нас укріпить у вірі, надії, любові.

Світла пам’ять безвинно загиблим!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК