Дякуємо за допомогу!

Дата: 27.11.2023 16:43

Разом долучившись до справи – можемо здолати будь-які труднощі та перешкоди, досягти гарних результатів! Свідченням цього є нещодавна допомога підприємців КОМАРА Василя Євгеновича та КРАВЧУКА Валерія Івановича (с.Улашанівка), які надали пально-мастильні матеріали у кількості 100 л та 50 л. Завдяки цьому стала можливою доставка гуманітарної допомоги воїнам-захисникам на Бахмутський напрямок, яку 16 листопада було відправлено Улашанівською громадою.

Щиро дякуємо Василю Євгеновичу та Валерію Івановичу за своєчасну та необхідну допомогу в такий складний і непростий час, за те, що не залишились і не залишаєтесь осторонь проблем тих, хто її потребує, а всіляко намагаєтеся внести частку своєї душі і праці у спільну мету – перемогу над ворогом.

Нехай ваші доброта та щедрість повертаються до вас сторицею!

Разом ми переможемо!