ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ 50 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 04.12.2023 12:29

30 листопада 2023 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося чергове  пятдесяте засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь 19 членів виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду 9 питань порядку денного, а саме:

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від 19.06.2023 №395/2023 «Про утворення  комісії  з  розгляду питань щодо надання  компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією  Російської Федерації проти України».

інформував: начальник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства - Микола Мазур

2.Про  підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради за 9 місяців 2023  року.

3.Про стан виконавської дисципліни, організації документів  контролю та ведення діловодства у виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради за ІІІ квартал  2023 року.

інформував: начальник відділу загальної і організаційної роботи    виконавчого комітету – Любов Китюшко-Шатковська

4.Про схвалення проекту рішення сільської ради "Про Програму розвитку архівної справи в Улашанівській сільській раді на 2024-2026 роки".

5. Про схвалення проекту рішення сільської ради "Про Програму заходів національного спротиву Улашанівської сільської ради на 2024 рік ".

6. Про внесення змін до Програми  заходів національного спротиву Улашанівської сільської ради на 2023 рік.

інформував: начальник фінансового відділу – Валентина Кухарчук

7. Про затвердження розпорядження сільського голови від 25.10.2023  №181/2023-р.

інформував: завідувач сектору з питань цивільного захисту населення – Наталія Шитманюк

8. Про  внесення   змін  до  рішення виконавчого   комітету   від 01.03.2021 №  24/21 «Про проведення оповіщення збору та поставки військовозобов’язаних  в особливий період».

інформував: завідувач військово-облікового бюро реєстраційного відділу – Оксана Маліновська

9. Про надання дозволу на укладання правочину щодо об’єкту рухомого майна від імені неповнолітньої дитини.

інформував: начальник Служби з питань дітей, сімї і молоді – Світлана Сокол

По всіх проектах були прийняті відповідні рішення.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради