Вітаємо з професійним святом!

Дата: 05.12.2023 08:21

Шановні працівники органів державної статистики!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

На вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію - збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Й не тільки збирати, але й правильно, точно узагальнювати. Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження - головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку.

У цей святковий день бажаємо вам невичерпної енергії та наснаги, високих звершень та вагомих здобутків, успіхів на професійній ниві. Зичимо вам та вашим рідним щастя, здоров’я, добра, впевненості в майбутньому та світлої долі.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради