ВІДБУДЕТЬСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ТРИДЦЯТЬ ДРУГОЇ СЕСІЇ

Дата: 05.12.2023 15:08

12 грудня  2023 року  о 10.00 год в приміщенні Громадської приймальні відбудеться пленарне засідання 32 сесії Улашанівської сільської ради.
Перед сесією о 9.00 год - засідання депутатських комісій.

Орієнтовний перелік питань

тридцять другої сесії Улашанівської сільської ради

12  грудня  2023 року

1. Про внесення змін до чисельності та персонального складу виконавчого комітету Улашанівської сільської ради восьмого скликання.

Інформує: Олінійчук Оксана - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

1. Про Програму розвитку архівної справи в Улашанівській сільській раді на 2024-2026 роки.

Інформує: Китюшко-Шатковська Любов - начальник відділу загальної і оранізаційної роботи.

1. Про внесення змін до Програми заходів національного спротиву Улашанівської сільської ради на 2023 рік.
  2. Про Програму заходів національного спротиву Улашанівської сільської ради на 2024 рік.
  3. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік.
  4. Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що надається в оренду, на території Улашанівської сільської ради.
  5. Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік.
  6. Про передачу матеріальних цінностей.

Інформує: Кухарчук Валентина  – начальник фінансового відділу.

1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки  (невитребуваної частки (пай))  СФГ «Клепачі»
  2. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність на території Улашанівської сільської ради (ОЖБ, паї).
  3. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою Українському інституту експертизи сортів рослин.
  4. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою (паї).

Інформує: Гончаренко  Ірина - головний спеціаліст, інженер землевпорядник  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства.

Різне.

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на спільному засіданні постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку,  з питань бюджету, підприємництва, економічного розвитку та регуляторної діяльності та з питань комунальної власності, землеустрою та природокористування, транспорту, будівництва і житлово-комунального господарства

на засіданні 12.12.2023 р.

Регламентна:

Інформує: Олінійчук Оксана   - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

Інформує: Китюшко-Шатковська Любов  - начальник відділу загальної і оранізаційної роботи.

1. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік.
  2.  Про внесення змін до Програми заходів національного спротиву Улашанівської сільської ради на 2023 рік.
  3. Про Програму заходів національного спротиву Улашанівської сільської ради на 2024 рік.

Бюджетна:

2. Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що надається в оренду, на території Улашанівської сільської ради
  3. Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік.
  4. Про передачу матеріальних цінностей.

Інформує: Кухарчук Валентина  – начальник фінансового відділу.

Земельно-комунальна:

4. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою (паї).

Різне.