10 грудня - Міжнародний день прав людини

Дата: 10.12.2023 09:00

Шановні жителі громади!

10 грудня світ відзначає Міжнародний день прав людини. Цього дня 75 років тому Генеральною асамблеєю ООН було ухвалено загальну декларацію прав людини, що проголошує свободу, гідність та рівність найвищими цінностями людства.

Обов’язок влади - стежити за дотриманням прав людини, створювати усі умови для задоволення потреб громадян. Будь-яке порушення цих прав має каратися законом та усуватися. Тому сьогодні висловлюємо слова вдячності всім правозахисникам та активістам, які стоять на сторожі свободи та гідності, демократичних цінностей суспільства та своєю сумлінною щоденною працею відстоюють права людей.

Завдяки плідній праці, енергії та волі ми подолаємо всі перешкоди, що стоять на заваді захисту прав людини, утвердження принципу верховенства права, гуманізму та піднесення авторитету нашої громади.

Вітаємо з Міжнародним днем прав людини та зичимо всім  вам успіхів у роботі, міцного здоров’я, миру та добробуту!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради