Відзначено кращих працівників та депутатів громади

Дата: 12.12.2023 14:58

З нагоди професійного свята, Дня місцевого самоврядування, яке відзначили 7 грудня, працівників  та депутатів Улашанівської сільської ради привітав сільський голова  Микола Гизимчук. У своєму вітальному слові він побажав присутнім здоров’я, сімейного затишку, достатку, миру та злагодженої праці на благо громади та України. Кращих працівників органів місцевого самоврядування та депутатів Улашанівської сільської ради відзначено Грамотами.

За сумлінну самовіддану працю в органах місцевого самоврядування, активну громадянську позицію в умовах воєнного стану, участь у національному відродженні України, вагомий внесок у наближення перемоги, патріотизм та з нагоди Дня місцевого самоврядування Грамотою та подарунком Хмельницької обласної ради нагороджено РУБАН Тетяну Василівну, головного спеціаліста з питань освіти відділу з гуманітарних питань виконавчого комітету Улашанівської сільської ради.

За сумлінну самовіддану працю в органах місцевого самоврядування, активну громадянську позицію, патріотизм та з нагоди Дня місцевого самоврядування Грамотою Улашанівської сільської ради нагороджено:

МАЗУР Ларису Олексіївну, секретаря Улашанівської сільської ради;

ГІЖИЦЬКУ Надію Миколаївну, головного спеціаліста з питань бюджету фінансового відділу Улашанівської сільської ради;

ВОЙТЮК Світлану Василівну, головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради;

МАЛІНОВСЬКУ Оксану Василівну, завідувача військово-облікового бюро реєстраційного відділу виконавчого комітету Улашанівської сільської ради.

За активну громадську та депутатську діяльність, особистий внесок в розвиток населених пунктів громади, патріотизм та з нагоди Дня місцевого самоврядування Грамотою Улашанівської сільської ради нагороджено:

АВРАМЧУК Валентину Миколаївну, депутата Улашанівської сільської ради;

ДЕМ’ЯНЮКА Володимира Борисовича, депутата Улашанівської сільської ради;

МИРОНЧУК Ольгу Станіславівну, депутата Улашанівської сільської ради;

ОДАЛЬЧУКА Максима Михайловича, депутата Улашанівської сільської ради;

СОРОЧИНСЬКОГО Романа Станіславовича,  депутата Улашанівської сільської ради;

СЬОМАКА Сергія Івановича, депутата Улашанівської сільської ради;

ТИМЧУК Людмилу Олександрівну, депутата Улашанівської сільської ради.