17 грудня - День працівників державної виконавчої служби

Дата: 17.12.2023 09:47

Шановні працівники та ветерани державної виконавчої служби!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби!

На ваші плечі покладено складну і дуже відповідальну справу – забезпечувати повне виконання судових рішень. Ваша самовіддана праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права.

Тож нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою і повагою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод, оскільки виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує від вас високої професійної відповідальності та моральних чеснот.

Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, добробуту, родинного затишку, професійних успіхів на благо наших громадян і української держави. Нехай у вашій роботі завжди буде ясність і однозначність, торжество справедливості та утвердження верховенства порядку, закону і права, без чого наше з вами життя і свобода неможливі.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради