Улашанівська територіальна громада
Хмельницька область, Шепетівський район

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ 51 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.12.2023 13:42
Кількість переглядів: 392

 

Фото без опису

Фото без опису

       18 грудня 2023 року в приміщенні громадської приймальні відбулося чергове  п’ятдесят перше  засідання  виконавчого комітету Улашанівської  сільської  ради   VIII скликання.

У засіданні взяли участь 25 членів  виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду 21 питання порядку денного а саме:

     

   1.Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від 03.01.2020 №105/2020 «Про  створення громадської комісії з житлових питань виконавчого комітету Улашанівської сільської ради».

      2.Про  зняття з квартирного обліку Литвина А.А.

       Інформує: секретар сільської ради - Лариса Мазур.

Фото без опису

      3.Про план роботи  виконавчого комітету Улашанівської сільської ради на І квартал 2024 року.

   4.Про затвердження видів суспільно корисних робіт та переліку об’єктів соціальної сфери на виконання  громадських (суспільно корисних) робіт на території Улашанівської сільської ради на 2024 рік.

    5.Про визначення видів робіт, на яких будуть відбувати покарання засуджені до громадських робіт на 2024 рік.

   Інформує: головний спеціаліст з питань кадрового забезпечення відділу загальної і організаційної роботи    виконавчого комітету – Ганна Поліщук

Фото без опису

        6. Про оприбуткування та передачу дров.

      7.Про упорядкування нумерації об’єкта нерухомого майна.

    8.Про схвалення проекту рішення «Про Програму розроблення (оновлення) містобудівної документації на підвідомчій території Улашанівської сільської ради на 2024 – 2027 роки».

     9.Про схвалення проекту  рішення сільської ради «Про Програму поводження із твердими побутовими відходами на підвідомчій території Улашанівської сільської ради на 2024-2027 роки».

 10.Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

  Інформує: начальник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства - Микола Мазур.

Фото без опису

   11.Про схвалення проекту  рішення  сільської ради «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин на території Улашанівської сільської ради на 2024-2027 роки».

 Інформує: головний спеціаліст, інженер-землевпорядник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства – Ірина Гончаренко.

 

Фото без опису

   12. Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про внесення змін до рішення сільської ради від 08.01.2020 №13-14/2020 «Про затвердження структури Хоровецької місцевої пожежної команди Улашанівської сільської ради».

    Інформує: завідувач сектору з питань цивільного захисту населення – Наталія Шитманюк

Фото без опису

      13. Про схвалення проекту  рішення сільської ради «Про Програму організації та проведення громадських і суспільно корисних робіт на території Улашанівської сільської ради  на 2024 рік».

    14. Про затвердження переліку видів громадських і суспільно корисних робіт та переліку роботодавців за участю яких планується організація громадських і суспільно корисних робіт у 2024 році.

   Інформує: головний спеціаліст з питань кадрового забезпечення відділу загальної і організаційної роботи    виконавчого комітету – Ганна Поліщук

 

     15.Про затвердження Положення про колегію відділу з гуманітарних питань виконавчого комітету Улашанівської сільської ради (в новій редакції).

 16.Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Улашанівської сільської ради на 2024-2026 роки.

   17.Про затвердження Програми розвитку освіти Улашанівської сільської ради на 2024-2026 роки.

   Інформує: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дмитро Бойчак

Фото без опису

    18.Про схвалення проекту рішення «Про програму забезпечення перебування внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у закладах та приміщеннях комунальної власності Улашанівської сільської ради на 2024-2025 роки».

  19.Про схвалення проекту  рішення сільської ради «Про Програму економічного і соціального розвитку Улашанівської сільської ради на 2024 рік.

     20. Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про сільський бюджет на 2024 рік».

         Інформує: начальник фінансового відділу – Валентина Кухарчук

Фото без опису

         Різне:

         1. Про забезпечення пожежної безпеки в житловому секторі.

  Інформує: Головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Шепетівського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, майор служби цивільного захисту – Андрій Бойчук

Фото без опису

По всіх проектах  були прийняті відповідні рішення.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь