Відбулося пленарне засідання 33-ї сесії Улашанівської сільської ради

Дата: 21.12.2023 14:25

Сьогодні, 21 грудня, в приміщенні громадської приймальні відбулося пленарне засідання 33-ї сесії Улашанівської сільської ради VІІІ скликання під головуванням сільського голови Миколи Гизимчука.

У роботі сесії взяли участь 13  з 22 депутатів.

На порядок денний сесії було винесено 17 питань:

1.Про Положення про колегію відділу з гуманітарних питань виконавчого комітету Улашанівської сільської ради.

2.Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Улашанівської сільської ради на 2024-2026 роки.

3.Про затвердження Програми розвитку освіти Улашанівської сільської ради на 2024-2026 роки.

Інформує:  Рубан Тетяна  - головний спеціаліст з питань освіти відділу з гуманітарних питань.

4.Про затвердження структури Хоровецької місцевої пожежної команди Улашанівської сільської ради.

Інформує: Шитманюк Наталія - завідувач сектору з питань цивільного захисту населення.

5. Про Програму організації та проведення громадських і суспільно корисних робіт на території Улашанівської сільської ради  на 2024 рік.

Інформує: Поліщук Ганна - головний спеціаліст з кадрових питань.

6.Про Програму розроблення (оновлення) містобудівної документації на підвідомчій території Улашанівської сільської ради на 2024 – 2027 роки.

7.Про Програму поводження із твердими побутовими відходами на підвідомчій території Улашанівської сільської ради на 2024-2027 роки.

Інформує: Мазур Микола - начальник  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства.

8.Про програму забезпечення перебування внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у закладах та приміщеннях комунальної власності Улашанівської сільської ради на 2024-2025 роки.

9.Про Програму економічного і соціального розвитку Улашанівської сільської ради на 2024 рік.

10.Про відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами та їх об’єднаннями.

11.Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік.

12.Про бюджет Улашанівської сільської територіальної  громади на 2024 рік.

Інформує: Кухарчук Валентина  – начальник фінансового відділу.

13.Про затвердження Програми розвитку земельних відносин на території Улашанівської сільської ради на 2024-2027 роки.

14.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок населених пунктів Улашанівської сільської ради.

15.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Улашанівської сільської ради (паї).

16.Про затвердження документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Славутській міській раді.

17.Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки, що розташована за межами населеного пункту село Улашанівка Улашанівської сільської ради.

Інформує: Гончаренко  Ірина - головний спеціаліст, інженер землевпорядник  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства.

Різне. (депутатське звернення)

Інформує: Лавренчук Олексій - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

По всіх проектах  були прийняті відповідні рішення.