ВІДБУЛОСЯ 52 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.12.2023 11:36

Сьогодні,  28 грудня 2023 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося п’ятдесят друге засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь  17 членів виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду 4 питання порядку денного:

1.Про визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 01.03.2021 №24/2021 «Про проведення оповіщення збору та поставки військовозобовязаних в особливий період».

інформував: завідувач військово-облікового бюро реєстраційного відділу виконавчого комітету – Оксана Маліновська

2. Про  підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради за  2023  рік.

інформував: начальник відділу загальної і організаційної роботи виконавчого комітету – Любов Китюшко-Шатковська

3.Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Трихліб Евеліні Сергіївні.

інформував: начальник Служби з питань сім’ї, дітей і молоді – Світлана Сокол

4. Про затвердження рішень комісії з обстеження, розгляду питань щодо надання компенсації за знищені чи пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

інформував: начальник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства - Микола Мазур.

По проектах було прийняті відповідні рішення.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради