Улашанівська територіальна громада
Хмельницька область, Шепетівський район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «Детальний план частини території за межами населеного пункту для зміни цільового призначення земельної ділянки»

Дата: 04.01.2024 15:53
Кількість переглядів: 48

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Улашанівська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план частини території за межами населеного пункту для зміни цільового призначення земельної ділянки за адресою: Улашанівська сільська рада Шепетівського району Хмельницької області»».

Замовник містобудівної документації: Дмитрук Ірина Володимирівна.

Розробник містобудівної документації: МП «Сета».

Підстава для розроблення: Рішення Улашанівської сільської ради від 12.12.2023  № 16-32/2023.

Основна мета розробки детального плану території: є зміна цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарств в землі транспорту для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства за межами с. Цвітоха  Улашанівської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області

З техніко-економічними показниками проекту змін до детального плану території та його графічною частиною можна в Улашанівській сільській  раді за адресою: 30070, с. Улашаінка, вул. Перемоги, 4.

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій: начальник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Улашанівської сільської ради – Мазур М.І.

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження) 30070,                   с. Улашаніка, вул. Перемоги, 4.

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: в період з 05 січня 2024 року по 05 лютого 2024 року.

Громадські слухання відбудуться: 05 лютого 2024 року о 10 год. 00 хв. за адресою: 30070, с. Улашаніка, вул. Перемоги, 4.

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь