ВІДБУЛОСЯ 53 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.01.2024 13:41

Сьогодні,  15 січня 2024 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося п’ятдесят третє засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь  24 членів виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду 4 питання порядку денного:

1.Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про утворення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».

інформував: головний спеціаліст з питань соціального захисту відділу з гуманітарних питань – Ольга Дербугова

2.Про переведення дачного/ садового будинку в житловий в Славутському  садівничому товаристві «Сад».

3.Про затвердження рішень комісії з обстеження, розгляду питань щодо надання компенсації за знищені чи пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

інформував: начальник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства - Микола Мазур.

4. Про  зняття з квартирного обліку  Козліна В.В.

інформував: секретар сільської ради – Лариса Мазур

Різне.

З інформацією щодо обов’язкової ідентифікації тварин виступили начальник Славутської дільничної  лікарні ветеринарної медицини  Анатолій Корсун та головний спеціаліст Шепетівського районного управління Головного  управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області  Геннадій Самолюк.