24 січня - День зовнішньої розвідки України

Дата: 24.01.2024 09:06

Щорічно 24 січня у нашій країні відзначається День зовнішньої розвідки України.

Служба зовнішньої розвідки України − це служба мужніх, самовідданих людей, які виконують надзвичайно відповідальну місію – забезпечують національну безпеку і оборону держави, ефективно протидіють зовнішнім загрозам та демонструють високу професійну майстерність.

Шановні розвідники!

Ваша діяльність  – непомітна, перемоги – незнані для широкого кола наших громадян, але ми знаємо точно: ви виконуєте свою роботу якісно, професійно та мужньо.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв-розвідників, які віддали за нашу свободу найдорожче – своє життя.

Глибока пошана ветеранам воєнної розвідки, які передають свій безцінний досвід молодому поколінню.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, оптимізму і нових перемог задля безпеки, сили і слави нашої Батьківщини!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради