ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 06.02.2024 08:38

6 лютого свій ювілейний День народження відзначає головний спеціаліст з публічних закупівель, написання проектів відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення Улашанівської сільської ради – АДАМЧУК Інна Іванівна!

Шановна Інно Іванівно!

У цей святковий для Вас день бажаємо Вам Божого благословення у всіх починаннях, весняного настрою в душі і радості в очах, більше прекрасних новин і несподіваних приємних подарунків долі!

Зичимо усім серцем відчувати любов близьких та красу навколишнього світу, усією душею прагнути до своїх бажань та мрій. Нехай настрій постійно буде веселим, нехай життя плине щасливою та довгою рікою!

З ювілеєм!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради