ВІДБУЛОСЯ 54 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 12.02.2024 16:54

Фото без описуФото без опису

Сьогодні,  12 лютого 2024 року,  в приміщенні громадської приймальні відбулося п’ятдесят четверте засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь  26 членів виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду 34 питання порядку денного. Із них, розглянуто: про виконання Програм Улашанівської сільської ради за 2023 рік; про надання дозволів на зрізання дерев; про затвердження інформаційних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану; про харчування дітей у закладах освіти Улашанівської сільської ради у 2024 році тощо. Крім того, прийнято рішення про  клопотання перед Хмельницькою ОДА про присвоєння почесного звання України «Мати героїня» Шахрай Н.А. і Пазич Н.В.

У різному було розглянуто звіти старост Волицького, Жуківського і Іванівського старостинських округів.

У ході конструктивної роботи  членів виконавчого комітету по всіх питаннях порядку денного  прийняті відповідні рішення.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради