16 лютого - День Єднання

Дата: 16.02.2024 08:42

Шановні мешканці громади!

16 лютого український народ відзначає День Єднання.

Це свято 2022 року запровадив своїм Указом Президент України Володимир Зеленський. Головною метою було продемонструвати єдність українського народу на тлі зростання загрози повномасштабного вторгнення росії в Україну. Сьогодні свято набуває особливого значення.

Перед нашою державою постали серйозні виклики, які вимагають від українського народу й кожного з нас відповідальності, впевненості та конкретних дій, а головне – єдності.

Вітаємо зі святом усіх, хто стійко дає відсіч окупанту, на передовій і в тилу. Ніхто і ніколи не забере у нас нашу свободу, волю, батьківську хату, рідну землю і мову! В єдності - наша сила!

Залишаємося єдиними, зберігаємо спокій, допомагаємо армії, захищаємо Україну!

З Днем єднання!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради