Звернення сільського голови Миколи ГИЗИМЧУКА з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 09:46

Сьогодні, 20 лютого, вся Україна молитвою відзначає річницю розстрілу Майдану. Віддає шану Героям Небесної Сотні, які загинули за українську, європейську Україну. Тим, хто 10 років назад першими став на захист Свободи і Гідності кожного українця.

Свобода коштувала Україні дуже дорого. Список героїв України всіх поколінь поповнився Героями Небесної Сотні. Серед них був і  наш земляк - Володимир ЧАПЛІНСЬКИЙ.

Подвиг Небесної Сотні став поворотним моментом в історії сучасної України. З нього почалася незворотна революція свідомості усього українського суспільства. Під кулями наймитів Кремля, на Майдані відбулася новітня українська нація вільних людей.

Сьогодні ми продовжуємо боротися з нашим тисячолітнім московським ворогом, який не може змиритися з європейським вибором України. Новітні Герої стоять на смерть, щоб очистити від рашистів святу українську землю. Волонтери щодня працюють для допомоги фронту.

Тому День Героїв Небесної Сотні має особливе значення. Цей приклад жертовності заради України наслідують всі українці.

Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстояв наше життя, щасливе завтра Української Держави!

Герої не вмирають…

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою - сільський  голова Микола ГИЗИМЧУК.