РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Дата: 26.02.2024 13:50

Війна, на жаль, триває… Для країни, а особливо для тих областей, де тривають бойові дії, дуже важливо, що є люди, які займаються підтримкою Збройних Сил України і роблять багато добрих та корисних справ. Волонтерство — велика робота. Воно засновано на за­садах високої моралі, духовних цінностей і національної свідо­мості

Ефективна аеророзвідка на фронті - ключ до успіху на полі бою. Адже це очі війська. Це розвідка, це визначення позицій, це чіткість удару, це врятовані життя.

З початку повномасштабного вторгнення і дотепер Улашанівська громада активно підтримує деокуповані території, допомагає воїнам  та людям, з числа внутрішньо переміщених осіб. На початку січня 2024 року було оголошено збір коштів на придбання ДРОНУ для одного з підрозділів аеророзвідки на південний напрямок.

Збір коштів розпочався із проведення благодійної акції «Колядуємо на ЗСУ». До благодійного збору долучилися жителі нашої громади, старостинські округи, заклади освіти, заклади культури, працівники виконавчого комітету та всі небайдужі люди.

Висловлюємо слова щирої вдячності:

жителям Жуківського саростинського округу (староста Андрій Ткачук);

жителям Іванівського старостинського округу – сіл Іванівка та Пузирки (староста Борис Хавронюк);

працівникам Миньковецького ліцею (директор Людмила Гаврилюк);

працівникам Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського (директор Олена Комар);

працівникам Жуківської філії Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського (завідувач Ірина Миронюк);

працівникам Іванівської філії Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського (завідувач Петро Притуляк);

працівникам Хоровецького ліцею (директор Галина Бризіцька);

працівникам Цвітоського ліцею (директор Людмила Тимчук);

Людмилі Тимчук, директору Цвітоського ліцею;

Любов Палій, завідувачу сільського клубу с. Марачівка;

Миколі Антонюку (м. Канів);

працівникам виконавчого комітету.

Разом нам вдалося зібрати 95 050 грн. За ці кошти було придбано ДРОН та підшипники.

Дякуємо всім, хто не втомлюється допомагати. Усі разом ми зробили добру справу, яка є маленьким внеском у нашу перемогу. Ми разом стоїмо за свою країну. Тільки коли будемо єдині – переможемо.