ВІДБУЛОСЯ 55 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 04.03.2024 16:30

Сьогодні,  04 березня 2024 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося пятдесят пяте засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь 24 членів виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду 10 питань порядку денного, а саме:

1. Про переведення дачного/ садового будинку в житловий.

2. Про затвердження рішень комісії з обстеження, розгляду питань щодо надання компенсації за знищені чи пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

інформував: начальник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства - Микола Мазур.

3.Про  зняття з квартирного обліку Бондаренка О.С.

інформував: секретар сільської ради – Лариса Мазур

4.Про влаштування дитини до закладу освіти Хмельницької області на повне державне утримання.

інформував: начальник Служби з питань дітей, сімї і молоді – Світлана Сокол

5.Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про виконання Програми забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Славутської районної державної адміністрації повноважень щодо реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення на 2020 - 2021 роки.

6. Про схвалення проекту рішення сільської ради "Про виконання Програми забезпечення виконання органами виконавчої влади делегованих повноважень щодо реалізації державної політики на 2022 рік».

інформував: начальник фінансового відділу – Валентина Кухарчук

7.Про схвалення проекту рішення «Про хід виконання Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Ліс» Улашанівської сільської ради за 2022-2027 роки, за 2023 рік».

інформував: директор КП «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Ліс» - Ігор Козирацький

8. Про стан виконавської дисципліни, організації документів  контролю та ведення діловодства у виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради за ІV квартал  2023 року.

інформував: начальник відділу загальної і організаційної роботи – Любов Китюшко-Шатковська

9.Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються  реєстраційним відділом виконавчого комітету Улашанівської сільської  ради.

інформував: начальник реєстраційного відділу – Олег Коробчук

10.Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про хід виконання Програми сприяння розвитку добровільної пожежної охорони, популяризації добровольчого пожежного руху в населених пунктах Улашанівської сільської ради на 2022-2026 роки, за 2022-2023 роки».

інформував: завідувач сектору з питань цивільного захисту населення – Наталія Шитманюк

У різному було розглянуто  звіти старост Миньковецького,  Марачівського,  Ногачівського старостинських округів.

По всіх проектах були прийняті відповідні рішення.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради